O firmě

Pod jménem Pejcha jsme začali provádět práce od roku 2003. Jsme perspektivní firma, která pomalu, ale jistě realizuje své představy. Tohoto roku jsme se tedy začali projevovat a nabírat zkušenosti tak, abychom byli do budoucna konkurence schopni. Za dobu naší existence jsme vykonali rozsáhlou škálu prací a díky této skutečnosti jsme získali bohaté a cenné zkušenosti.

Naší specializací jsou především stavební a výškové práce, na které dále navazují práce malířské a natěračské.Další odvětví tvoří práce úklidové. Výškové práce provádíme za pomoci horolezecké techniky ,z čehož vyplívá, že dokážeme vykonávat tyto práce i na zcela nepřístupných místech, či tam, kde je stavba lešení z ekonomických důvodů nevýhodná, ne-li nemožná.

Využití horolezecké techniky pro výškové práce je ve většině případů také nejlevnější možností v porovnání s možností využití nákladné techniky. Dále práce provádíme také za pomoci různých druhů lešení a vysokých žebříku, zejména tam, kde je použití technicky možné a zjednodušuje nebo urychluje práci.Všechny tyto práce vykonáváme s odbornou způsobilostí včetně nejmodernějších technologií a postupů.Naší prioritou je, aby výsledná práce byla špičková a zákazník nadmíru spokojen.Veškeré kalkulace, cenové nabídky a návrhy zpracováváme zdarma do 3 dnů

Po přečtení těchto pár vět doufáme, že se rozhodnete právě pro nás.